Bazénový lem Greek stone
HomeSortimentFotogalerieNávodyCenikyKontakty

Bazénové lemy a bazénová dlažba

Greek stone  - Oldwave stone - York stone

Dodávané řady bazénových lemů  a dlažeb StoneAge nabízejí množství tvarů a barev. Položením lemu získá bazén a jeho okolí  harmonický a ušlechtilý vzhled.

Materiál s duchem tradice, věrná imitace přírodních povrchů z moderního kompositního betonu PCC.

PCC nebo také syntetický (konglomerovaný) kámen je materiál, podobný svou strukturou cementovému betonu, který je známý již několik staletí, ale jeho pojivem je nejen cement, ale také syntetická pryskyřice. Tím je dosaženo zlepšení fyzikálních vlastností výsledného produktu, zejména zvýšení pevnosti v tahu a ohybu, vodotěsnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům.

Bazénové lemy a dlažby StoneAge jsou originálními “hand made“ výrobky, které navozující dojem přírodního materiálu. Protiskluzový „NON-SLIP povrch všech kamenů je navržen s ohledem na bezpečnost pohybu v okolí bazénu. Kameny a dlažba jsou nenasákavé a navíc jsou ošetřeny impregnací, která vniká do soustavy kapilárních pórů a chrání tak povrch před vlivy životního prostředí (zejména před zarůstáním mechem a řasami). Takto ošetřený povrch je otěruvzdorný a dá se snadno čistit. Barevná stálost je určena probarvením celého průřezu výrobku.


 

pocítadlo TOPlist optimalizace PageRank.cz Add to Google .: MiniRank :. Fórum o bazénech

Garážová vrata, žaluzie, rolety

© TP plus CL, s.r.o 2007 www.safepool.cz

www.bazeny-lt.cz www.bazeny-cl.cz www.safepool.cz www.krytybazenu.cz